shoei gt-air swayer

SHOEI GT-AIR SWAYER TC-5 KASK Hakkında

Organic fiberglass,multi composite dış yüzey
Çok parçalı EPS astar, darbe emmeyi ve havalandırmayı artırır. en hoşumuza giden sessizlik ve vizörün kavraması çok iyi şekilde yapılmış olması.
Elle idare edilebilir hava kanalları ise her an daha fazla hava almanızı, çabuk şekilde kurumasını sağlamaktadıır. Yağmur geçirmezdir. Terlemeye karşı çok iyi bir ped yapısına sahiptir. Yeni renkleri ve tasarımları ile çok ilgi çeken Shoei Gt-air Swayer mağazamızda denemek için uğrayın.

Shoei-GT-Air-Swayer-Helmet-GT-Air_SWAYER_TC-1-600x315

Maximum 2.2 db ses geçirmezliği Üç kabuk ve dört EPS astarlı Hızlı sürüş sırasında spoyler, binici boynunun titreme, sarsırlma ve kaldırma gibi basıncı engeller

Dahili QSV-1 güneşliği tek harekette açılıp kapanabilir Zararlı UV ışınlarını %100 engeller Üst hava kanalı hava hacmini maksimize etmek için tasarlanmıştır Alt hava girişi havalandırmayı arttırır Yüksek performanslı fiber malzeme, ultra-hafif, sert ve dayanıklı bir kabuk yapısı oluşturmak için elastik organik lifler ile birleştirilmiştir

3-D pad ve poliüretan köpük yanak pedleri Çene perdesi rüzgar girişini engeller ve gürültüyü azaltır Yanak pedleri değiştirilebilir veya bakım için çıkarılabilir EQRS Sistem (Kaza anında kolay cıkarılabilir iç ped sistemi )

SHOEI GT-AIR SWAYER

Pinlock ® Anti-Buhar sistemi Çizilmeye dayanıklı cam ACU Gold ve EC2205 onaylı Orjinal Kumaş taşıma kılıfı ile birlikte 1.400gr (+/- 50 gr)

http://www.motosikletaksesuarlari.com/SHOEI-GT-AIR-SWAYER-TC-5-KASK_37147.html

Bir Cevap Yazın