gopro-hero-4-session-kamera

GoPro Hero 4 Session Kamera

GoPro Hero 4 Session Kamera

http://www.motosikletaksesuarlari.com/GoPro-Hero-4-Session-Kamera_21590.html

En Ufak, En hafif GoPro

Diğer GoPro modellerine oranla %50 ufak ve %40 daha hafif. HERO4 Session GoPro kameralar arasında en giyilebilir ve bağlanabilir aksiyon kameradır. Bir çok farklı çekim kalitesi aralığı olması, gece çekim kalitesi ile hala en iyi aksiyon sporlar için en güzel kamera bizce.

Şimdi fotoğraflar eşliğinde biraz özelliklerini inceleyelm.

Sonsuz Bağlantı Esnekliği HERO4 Session kendisine özel tasarlanmış bağlantılar ve aksesuarlarla gelir eksiz çalışan bu aksesuar ve aparatlar sayesinde sayısız bağlantı imkanı sizlerle.

Düşük Profilli Çerçeve Küçük ebatlarını destekleyen Düşük profilli çerçevesiyle en küçük GoPro Aksiyon kameradır.

Standart Çerçeve Beraberinde gelen Standart Çerçeve ile Bütün GoPro aksesuar ve bağlantı aparatlarını  rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Küresel Bağlantı Aparatı Rahatlıkla yön değiştirmenize imkan veren küresel bağlantı aparatıyla, söküp takma ihtiyacı duymadan kameranızı ihtiyaçlarınıza uygun ayarlamanız mümkün.

Profesyonel Video Kalitesi HERO4 Session sarsıcı yüksek kaliteli video kayıtları alır. 1440p 30 ve 1080p 60 video hayat kadar keskin. En iyi anlarınızı ağır çekim oynatabilmek için 720p 100 sizlere istisnai yumuşak ağır çekim izleme imkanı sunar.

Güçlü Fotoğraf Çekimi Birçok ve farklı çekim moduyla anı kaçırmayın 8 Megapiksel Foto kaydı alın, Yada zaman aralıklı çekimlerle bütün bir günü Tek bir tuşla saniyede 10 kare kaydedin HERO4 Session bütün ihtiyaçlarınız için.

GoPro App ve Akıllı kumanda Bütün ayarlarınıza kablosuz WiFi bağlantıyla ister mobil cihazınız ister kumandanızla istediğiniz an ulaşarak değiştirebilir, Fotoğraf, selfie ve Dronie\’lerinizi uzaktan çekebilirsiniz Dayanıklı + Su Geçirmez HERO 4 Session dayanıklı ve 10m su geçirmezdir.

Bu sayede sugeçirmez kap ihtiyacı duymayacaksınız Hemen çıkıp şartlar ne olursa olsun Hayatı kaydetmeye başlayabilirsiniz. Kolay Tek Tuş Kontrolü Tek bir tuşa basarak kameranızı açıp hemen kayda başlayabilirsiniz.

İkinci defa basarak Görüntülerinizi kaydedip, kamerayı kapatabilirsiniz. İşte bu kadar kolay Dünyanın En yenilikçi Videosu HERO4 Session Superview özelliği ile GoPro\’ya özel yenilikçi Geniş açı Video kayıtları alabilirsiniz Sizi saran çevreyi ve kendinizi kadraj içine alarak kendinizi daha fazla kayıtlarınızın içinde bulacaksınız.

Otomatik Düşük Işık Bırakın kameranız sizin yerinize düşünsün Işığın durumuna göre kameranız gerekli ayarları yapacak, sizlere ise en iyi performansta kayıtlara sahip olmak kalacaktır.

Protune Video Kaydı Protune Kameranızın bütün potansiyelini ortaya koymasına izin verecektir Sıkıştırılmamış Sinema kalitesinde Profesyonel ihtiyaçlar için. Tag\’layarak Önemli anlarınıza Ulaşın Highlight TAG kullanarak, Hızla videolarınızdaki önemli anlara ulaşabilirsiniz.

Kumandanızdan kameranızdan yada GoPro App kullanarak Hızla Tag’ lemeniz mümkün. Çift Mikrofonlu Sistem HERO4 Session iki mikrofon barındırır Biri önde kameranın yanında biri ise arkada Rüzgarlı durumlarda yada hızlı hareket ederken mikrofonunuz otomatik değişerek en uygun ses alan mikrofonu tercih edecektir.

Yerleşik Batarya Yerleşik batarya tam dolu halde 2 saate yaklaşan kayıt imkanı sunar, USB kablo yardımı ile kolayca şarj edebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik Yön Düzeltme HERO4 Session ters yönde takıldığında otomatik olarak görüntüyü düz kaydedecektir Çekimlerinizi rahatlıkla kaydedip daha sonra düzeltme endişesi duymayacaksınız.

Yerleşik Batarya Yerleşik batarya tam dolu halde 2 saate yaklaşan kayıt imkanı sunar, USB kablo yardımı ile kolayca şarj edebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bütün GoPro Aparatları ile Uyumlu HERO4 Session bütün GoPro aparatları ile uyumludur. Daha önce kullanmakta olduğunuz ya da arkadaşlarınızdan kalan bütün aparatları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

http://www.motosikletaksesuarlari.com/GoPro-Hero-4-Session-Kamera_21590.html

Bir Cevap Yazın